در ابتدا لازم است دیدگاه خود را درباره بازاریابی آنلاین اصلاح کنیم؛ بازاریابی آنلاین، بهینه سازی وب سایت و یا حضور در شبکه های اجتماعی نیست. بلکه هسته اصلی بازاریابی آنلاین، حضور در مکان لازم و زمان لازم، گوش دادن به صدای مخاطبان، درگیر کردن مخاطب با خدمات و محصولاتی که عرضه می شود و ارائه پیشنهادات به مخاطبان بر اساس نیازهای آنها می باشد.

این متد از بازاریابی که اصطلاحا بازاریابی درونگرا (Inbound Marketing) نامیده می شود، زمانی که با اینترنت همراه می شود، به شما امکان جذب مخاطب را در مقیاس بزرگ، با استفاده از اینترنت می دهد و بازاریابی آنلاین نامیده می شود. به عبارت دیگر، فعالیتهایی که به مشتریان این اطمینان را می دهد که شما در حوزه کاری خود فعال هستید، و آماده ارائه پیشنهادات و خدمات مفید برای آنها، و بدین طریق آنها را جذب خدمات خود می کنید، بازاریابی درونگرا نامیده می شود.

بازاریابی درونگرای آنلاین (که از این پس به اختصار بازاریابی آنلاین نامیده می شود) از ابزارهایی مانند: بهینه سازی وب سایت، بلاگ نویسی تجاری، بازاریابی در شبکه های اجتماعی و ... برای برقراری ارتباط بهتر با مخاطبان استفاده می کند و دقیقا به همین خاطر است که ما می گوییم بهینه سازی وبسایت هدف نیست، بلکه یک وسیله است!

 

 


دیده شدن در وب

 دیده شدن در وب

 

جذب مخاطب در اینترنت

 تبدیل بازدیدکننده به مخاطب

تبدیل مخاطب به بازدید کننده

 تبدیل مخاطب به مشتری

بررسی و تحلیلبررسی  و آنالیز راهکارها  

چهار اصل در بازاریابی آنلاین    

بازاریابی آنلاین با نوین ایده

 

شرکت نوین ایده، آماده است تا طراحی و پیاده سازی طرحهای بازاریابی آنلاین را در سازمان شما به عهده گرفته و با تیمی متشکل از کارشناسان مجرب، آن را به سرانجام برساند.